Dominika Kunysz-Schwermer - ZnanyLekarz.pl

NEAUVIA

29 sierpnia 2022

Partie na które wykonuję zabiegi tym produktem:

twarz

szyja

dekolt

dłonie

Neauvia to unikalne produkty i innowacyjne podejście do medycyny estetycznej, wspierane przez zespół międzynarodowych ekspertów oraz badania kliniczne. Wypełniacze Neauvia oparte są na unikalnej technologii SMART CROSSLINKING TECHNOLOGY, czyli inteligentnej technologii sieciowania wykorzystującej PEG, który sprawia, że produkty są elastyczne i doskonale integrują się z tkanką nadając jej naturalny wygląd. Właściwości PEG powodują, że wypełniacze są odporne na kompresje i nacisk, co
zapewnia trwałe i optymalne efekty estetyczne przy użyciu mniejszej ilości produktu.
Dzięki takiej technologii sieciowania PEG wypełniacze Neauvia charakteryzują się doskonałym profilem bezpieczeństwa i tolerancji. Każdy produkt z linii wypełniaczy ma określone właściwości reologiczne co pozwala dostosować produkty do różnych wskazań i miejsc iniekcji. Dzięki bogatemu portfolio produktów i ich właściwościom marka jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających pacjentów.
Dodatkowo wszystkie produkty zawierają aminokwasy glicynę i l-prolinę.

Przywrócenie objętości, stymulacja procesów naprawczych i produkcji kolagenu

Z biegiem czasu grawitacja i wiek powodują pojawianie się zmarszczek, a policzki
zaczynają opadać, skóra staje się wiotka i pozbawiona blasku. Zabieg z zastosowaniem
wypełniaczy w środkowej części twarzy ma za zadanie odmłodzenie jej i wsparcie, niczym
filary. Wykonując zabiegi w tym obszarze działamy również pośrednio na redukcję oznak
starzenia w dolnej części twarzy.

Neauvia Stimulate jest odpowiednim wypełniaczem do przywrócenia objętości i
jednoczesnej biostymulacji. Stimulate to doskonały wybór dla pacjentów cierpiących na
brak gęstości i objętości tkanki. Neauvia Stimulate to unikatowy, strukturalny produkt będący połączeniem kwasu hialuronowego na poziomie 26 mg/ml i 1% zawartości
hydroksyapatytu wapnia. Zabieg sprzyja homeostazie kolagenu, dzięki czemu w naturalny sposób uzyskujemy efekt silnego długotrwałego nawilżenia, zagęszczenia skóry oraz natychmiast widoczny efekt spłycenia zmarszczek mimicznych. Bezpieczne i optymalne stężenie CaHA może zapewnić doskonałe wyniki, nie powodując działań niepożądanych.

Poprawa jakości skóry

Jakość skóry zwykle odnosi się do ogólnej oceny jej parametrów, takich jak napięcie,
nawilżenie czy brak trądziku. Dobra jakość skóry jest definiowana między innymi poprzez
rozmiar porów, jednolitą teksturę, wyrównany koloryt, minimalną obecność zmarszczek
i blizn.

Neauvia Hydro Deluxe to idealny preparat do poprawy jakości skóry. Hydro Deluxe
zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, wzbogaconego o 0,01% hydroksyapatytu
wapnia. Ta unikatowa kompozycja aktywuje i wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza. Przeznaczony jest do powierzchownego stosowania. Dedykowany do głębokiego nawilżenia i stymulacji produkcji kolagenu. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Aby zapewnić długotrwały efekt,
warto pod koniec serii zaproponować pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien zostać wykonany po upływie sześciu miesięcy.

WYPEŁNIACZE NEAUVIA MEN

Proces starzenia się i struktura skóry różni się między mężczyzną i kobietą. Mężczyźni
mają grubszą skórę, która traci objętość, gęstość i elastyczność. aby zmniejszyć oznaki
starzenia i zachować młody, energetyczny wygląd, ważne jest holistyczne podejście do pacjenta. Chcąc przywrócić skórze młodzieńczy wygląd, przywrócić jej objętość i zapewnić korektę kształtu zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy Neauvia Man zapewnią pełen wachlarz rozwiązań dla naturalnych, optymalnych rezultatów odmłodzenia skóry.

Neauvia Stimulate Man pierwszy wypełniacz, który na dwa sposoby potrafi zwalczać
upływ czasu, jednocześnie wypełnia i biostymuluje tkankę poprzez zawartość hydroksyapatytu wapnia. Wysokie stężenie kwasu hialuronowego i wyjątkowe właściwości reologiczne pozwalają dłużej utrzymać efekt wypełnienia ubytków tkanki. Wysoka 28mg/ml zawartość kwasu hialuronowego i połączenie z 1% stężeniem hydroksyapatytu wapnia przywraca objętość, wypełnia ubytki tkankowe w skórze jednocześnie pobudzając skórę i sprzyjając homeostazie kolagenu.

Neauvia Hydro Deluxe Man – regeneracja, korekta zmarszczek i biostymulacja to wynik połączenia czystego kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia w stężeniu 0,01%. Ta unikatowa kompozycja aktywuje i wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza. Hydro Deluxe Man zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i 0,01% hydroksyapatytu wapnia.

Inni producenci