Dominika Kunysz-Schwermer - ZnanyLekarz.pl

Polinukleotydy – innowacja w regeneracji skóry

11 października 2022

Partie na które wykonuję zabiegi tym produktem:

twarz

okolica oka

szyja

dekolt

owłosiona skóra głowy

dłonie

ciało

Rynek przepełniony jest produktami z substancjami aktywnymi. Moda na biostymulatory trwa w najlepsze. Warto w tym szale nie dać się ponieść chwilowemu trendowi, zaufać lekarzowi i pozwolić mu dobrać terapię odpowiednią do potrzeby.

Polinukleotydy to jedne z bardziej lubianych i chętnie używanych biostymulatorów. Nic dziwnego, świetnie stymulują fibroblasty do syntezy nowego kolagenu, dzięki czemu osiągamy efekt zagęszczenia skóry oraz jej liftingu. Te wykorzystywane w gabinecie, posiadają wszelkie certyfikacje i zgody do iniekcji, są czyste, przebadane a co najważniejsze – bardzo skuteczne!

Nucleofil STRONG – produkt niezwykle skuteczny w problemie m.in opadającego owalu twarzy czy nadmiernej wiotkości skóry w dolnym piętrze twarzy, Dzięki zawartości polinukleotydów w ilości 2,5% staje się niezrównanym sprzymierzeńcem w walce ze skutkami działania czasu i grawitacji.

Produkty Pluryal to innowacyjne i unikalne biostymulatory, oparte na wysoko oczyszczonych polinuleotydach (technologia HPN) w hybrydowym połączeniu z kwasem hialuronowym (HA) oraz mannitolem. Biostymulatory Pluryal są sterylnymi, gotowymi do użycia i wstrzykiwań wyrobami medycznymi, zarezerwowanymi do użytku lekarzy (CE 0373).

PLURYAL SILK – Wysoko oczyszczone polinukleotydy w formie frakcji naturalnych łańcuchów DNA o masie cząsteczkowej 300-500 Da, wyekstrahowanej z nasienia łososia (unikalne proces produkcyjny) zbliżony do ludzkiego DNA. Preparat posiada rejestrację medyczną do iniekcji w okolicy oka oraz innych delikatnych obszarów twarzy i szyi.

Właściwości:

  • odżywia, wygładza i biorewitalizuje delikatne obszary (wokół oczu, szyi, dekoltu)
  • zapobiega oznakom zmęczenia
  • poprawia sprężystość i elastyczność skóry
  • przywraca skórze odpowiedni metabolizm
  • zapewnia długotrwałe leczenie, ale nie ma za zadanie wypełnić skóry

Protokół obejmuje 3 zabiegi co 3 tygodnie a następnie 1x zabieg przypominający co 5 miesięcy.

Produkt NIE JEST wegański.

efekt zastosowania Pluryal Silk

PLURYAL DENSIFY – produkt intensywnie regenerujący oraz wpływający na odbudowę skóry. W swoim składzie zawiera wysoko oczyszczone polinukleotydy 10mg/ml, kwas hialuronowy 10mg/ml oraz mannitol, który wydłuża degradację pozostałych składników i je stabilizuje.

Wskazania do zabiegu:

Odmładzanie całej twarzy (z wyjątkiem pod oczami – zalecenie producenta związane z działaniem produktu, rejestracja medyczna nie wyklucza obszaru oczu).
Skóra poszarzała i zmęczona, oznaki zmęczenia, brak blasku i jędrności, skóra odwodniona.
Grzbiety dłoni, Skóra zniszczona (po zabiegu estetycznym) Przygotowaniedoinnychzabiegówestetycznych:faza biorewitalizacji (na miesiąc przed zabiegiem) pozwala lepiej przygotować skórę do iniekcji wypełniacza, lasera, peelingów itp.

Zalecany protokół obejmuje 3 zabiegi co 3 tygodnie i następnie zabieg przypominający co 3/6 miesięcy ( w zależności od kondycji skóry)

PLURYAL HAIR DENSITY – produkt z polinukleotydami z rejestracją do stosowania na owłosioną skórę głowy w terapii

ZAREJESTROWANY NA LECZENIE ŁYSIENIA

wzmacnia skórę głowy i stymuluje wzrost włosów oraz odżywia mieszki włosowe i wzmacnia skórę głowy zwiększa liczbę i średnicę włosów.

WSKAZANIA:

Osłabione włosy: przerzedzenie włókien, wypadanie włosów (łysienie) :
Łysienie androgenowe u kobiet (zawieszona antykoncepcja, zmiany przed- lub poporodowe, niedobory pokarmowe) Łysienie androgenowe u mężczyzn (utrata miejscowa) Łysienie telogenowe (utrata w wyniku stresu fizycznego lub psychicznego.

Wypadanie włosów po chorobie COVID

Terapia uzupełniająca: światło LED*, PRP (autologiczne osocze bogatopłytkowe) Terapia uzupełniająca po przeszczepie włosów

Protokół przewiduje 3-5 zabiegów do 1-2 tygodnie a następnie 1 zabieg przypominający raz na rok.

Inni producenci