Cellbooster® – nowy wymiar regeneracji na poziomie komórkowym.

10 października 2022

Partie na które wykonuję zabiegi tym produktem:

szyja, podbródek

okolica oka

policzki

brzuch

ramiona

Cellbooster® to opatentowany, stabilizowany kompleks CHAC skoncentrowanego kwasu hialuronowego HA, zintegrowanego z kluczowymi aminokwasami, peptydami i witaminami szwajcarskiego laboratorium Suisselle .

Specyfika i przewaga produktów firmy Suisselle wynika z opatentowanej technologii CHAC. Technologia CHAC pozwala modyfikować i wykorzystuje naturalne właściwości wysoce oczyszczonego kwasu hialuronowego (HA) w wyniku czego staje się̨ on optymalnym nośnikiem transportującym i dostarczającym skórze kluczowe składniki odżywcze (Aminokwasy, Peptydy Witaminy i Mikroelementy), które jednocześnie chroni, zwiększa ich biodostępność oraz równomiernie i długotrwale dystrybuuje.

Technologia stabilizacji kompleksów CHAC pozwala zintegrować składniki aktywne biologicznie pomiędzy makromolekuły HA, a następnie chroni je przed degradacją, zwiększa ich biodostępność i zapewnia równomierną i długotrwałą kompartmentację zapewniając skórze bioregenerację, odbudowę i ochronę̨ na poziomie komórkowym. Technologia CHAC pozwala uzyskać̨ bardzo dobre rezultaty w krótkim okresie czasu, a co bardzo istotne dla Pacjenta są one długotrwałe.

Zazwyczaj terapia obejmuje 3-4 zabiegi co 2-4 tygodnie. Zaleca się powtórzenie całej terapii po 6-12 miesiącach lub wykonywaniu 1 zabiegu „przypominającego” co ok 3 miesiące w celu podtrzymywania uzyskanych rezultatów.

Gama produktów Cellbooster® obejmuje 4 rodzaje wyrobów medycznych (LIFT, GLOW, SHAPE, HAIR) o zróżnicowanym i ściśle ukierunkowanym składzie w 4 różnych wskazaniach tj.:

  1. Cellbooster® LIFT – kompleks intensywnie odmładzający i liftingujący na bazie stabilizowanego HA 18 mg (6 mg /1 ml) wpołączeniu z Aminokwasami i Witaminami
  2. Cellbooster® GLOW – kompleks regenerująco – odżywczy redukujący oznaki fotostarzenia się skóry oraz hiperpigmentacjęna bazie stabilizowanego HA 18 mg (6 mg/1 ml) zintegrowanego z Aminokwasami, Peptydami i Witaminami
  3. Cellbooster® HAIR – kompleks przyspieszający wzrost włosa, hamujący ich wypadanie i siwienie, odbudowujący mieszki iwłókna włosów na bazie stabilizowanego HA 18 mg (6 mg/1 ml) w połączeniu z kluczowymi aminokwasami, witaminami, miedzią i cynkiem.
  4. Cellbooster® SHAPE – kompleks redukujący depozyty nieaktywnej metabolicznie tkanki tłuszczowej i obrzęki limfatyczne w obrębie twarzy zwłaszcza w okolicy oczu na bazie stabilizowanego HA 18 mg (6 mg/1 ml) w połączeniu z dwoma kluczowymi składnikami wykazującymi silne a jednocześnie naturalne działanie lipolityczne i drenujące tj.: L-Karnityny oraz sóli sodowejkwasu askorbinowego (Wit. C) Sprawdzi się w obszarach problematycznych jak np podwójny podbródek, chomiczki, obwisłe ramiona czy ciężkie do zniwelowania dietą aktywnością fizyczną fałdy na brzuchu.

Inni producenci