Dominika Kunysz-Schwermer - ZnanyLekarz.pl

PROFHILO® – naturalne odmłodzenie i długotrwały efekt

Naturalne odmłodzenie i długotrwały efekt dzięki zabiegowi PROFHILO

4 października 2023

Partie na które wykonywany jest zabieg:

Twarz

Szyja

Profhilo® to nowoczesny i kompleksowy zabieg dla skóry i tkanki podskórnej z użyciem wysokiej jakości kwasu hialuronowego. Pozytywnie wpływa on na zachodzące w naszym ciele procesy starzenia się skóry i tkanki podskórnej. Wybierając jeden rodzaj zabiegu, można uzyskać efekty odmładzające, które do tej pory były osiągalne wyłącznie w toku kilku różnych terapii.

Profhilo® to wysokie stężenie kwasu hialuronowego, który wyróżnia się specjalistyczną technologią i jest pozbawiony chemicznych dodatków.

Młodszy wygląd skóry

Z uwagi na skład chemiczny Profhilo® jest zatem “aktywnym” i naturalnym wsparciem dla skóry (nazywanym także “molekułą młodości”), który stymuluje ją m.in. do produkcji kolagenu. Produkt wyróżnia się pod tym względem wśród dostępnych na rynku kwasów hialuronowych, gdyż działa jeszcze szybciej i mniej alergizująco. Profhilo® ma też właściwości przeciwzapalne.

Długotrwały efekt od dwóch zabiegów

Każdy zabieg Profhilo® poprzedza kwalifikacja pacjenta do zabiegu. Wybrane podczas konsultacji miejsca (tzw. punkty anatomiczne) skóry twarzy lub szyi są gwarancją bezpieczeństwa i wydajności całej procedury.

Rys. 1 Przebieg i efekty zabiegu Profhilo® w skrócie
Rys. 1 Przebieg i efekty zabiegu Profhilo® w skrócie

Zwykle zaleca się przeprowadzenie 2 comiesięcznych zabiegów. Pierwsze efekty pacjent może zauważyć już po zabiegu, choć bezpośrednio po nim może pojawić się też tymczasowe zaczerwienienie skóry i jej obrzęk. Korzystny wygląd twarzy lub szyi uzyskujemy na okres min. roku do nawet kilku lat (w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry, a także miejsc oraz techniki zabiegu). Najczęściej wymagane są także zabiegi przypominające (od 1 do 2 rocznie).

Efekty:

Poprawa owalu twarzy

Poprawa napięcia i elastyczności skóry

Przywrócenie młodzieńczych proporcji twarzy

Uzyskanie efektu nawodnienia twarzy

Wypełnienie zmarszczek

Przeciwwskazania:

Ciąża i laktacja

Zaburzenia krzepnięcia krwi

Niektóre alergie

Opryszczka

Inne infekcje i stany zapalne skóry

Niektóre choroby przewlekłe

Skłonność do blizn przerostowych

Krótki czas od innych zabiegów estetycznych

Produkty z których korzystam:

Cennik zabiegów z tym produktem:

Profhilo

Twarz1200 zł

Szyja1200 zł

Profhilo Body

Brzuch 1 ampułka1800 zł

Brzuch 2 ampułki32002100 zł

Najczęściej zadawane pytania:

Gdy skóra staje się wiotka, pojawiają się zmarszczki, twarz traci swój wyrazisty i jędrny kształt, wtedy warto zdecydować się na zabieg Profhilo. Jednym z charakterystycznych wskazań do zabiegu Profhilo są m.in. opadnięte policzki (tzw. chomiczki).

Profhilo jest preparatem wysokiej jakości, który w naturalny sposób wspiera skórę, pozwalając odzyskać jej utracony z wiekiem wygląd. Nie zmienia zatem rysów twarzy, a jedynie pomaga powrócić tkankom do ich wcześniejszej, odmłodzonej, elastycznej i odpowiednio nawodnionej wersji (w skrócie: do ich lepszej wersji).

Zabieg Profhilo pozwala uzyskać widoczne gołym okiem rezultaty, wpływając na żywotność i aktywność komórek tłuszczowych, a także wzmacniając okoliczne więzadła. Wzmocnienie więzadeł oddziałuje pozytywnie i pośrednio na wygląd policzków.

Zabieg Profhilo jest praktycznie całkowicie bezbolesny, dlatego nie wymaga on znieczulenia. W wyjątkowych okolicznościach lekarz może zastosować krem, który pozwala miejscowo znieczulić okolicę zabiegową.

Poczytaj także