Dominika Kunysz-Schwermer - ZnanyLekarz.pl

Postaw na świeże spojrzenie – nowy Jalupro Young Eye

Świeże spojrzenie dzięki Jalupro Young Eye

2 maja 2024

Zabieg z użyciem nowoczesnego preparatu Jalupro Young Eye to kolejny nowy zabieg w gabinecie medycyny estetycznej Dominiki Kunysz Schwermer, który stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby delikatnej skóry znajdującej się w okolicy oczu. Preparat składający się aminokwasów, peptydów i dwugęstościowego kwasu hialuronowego to wyjątkowe wsparcie miejsc, które są szczególnie wrażliwe na procesy starzenia. Z wiekiem skóra wokół oczu staje się bowiem coraz cieńsza, co sprzyja powstawaniu zmarszczek spowodowanych naturalną mimiką twarzy.

Jalupro Young Eye pomaga uzyskać młode spojrzenie dzięki stymulacji i ochronie, kolagenu, aktywacji fibroblastów, a także rozluźnieniu mięśni zlokalizowanych wokół oczu. Preparat pozwala uzyskać też optymalne nawilżenie skóry bez obrzęków (wyjątkiem są tylko rzadkie efekty uboczne).

Aby dowiedzieć się więcej na temat Jalupro Young Eye i sposobu iniekcji preparatu, odwiedź podstronę dotyczącą pielęgnacji okolicy oka w gabinecie medycyny estetycznej.

Poczytaj także

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.