DERMAPEN™ na twarz, szyję  i dekolt w cenie 1 zabiegu

Dermapen promocja 3 okolice 2023

15 września 2023

Twarz, szyja i dekolt to partie ciała, o które najczęściej chcą zadbać pacjentki i pacjenci, którzy odwiedzający mój gabinet. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom proponuję promocję, która łączy w sobie bezpieczeństwo i dbałość o szczegóły. Na hasło „PIĘKNA JA” przygotowałam 20 miejsc na 3 spersonalizowane zabiegi DERMAPEN™, w trakcie których zadbam o Twoją twarz, szyję i dekolt podczas jednego spotkania. Są to promocyjne, indywidualnie dobrane zabiegi na 3 partie ciała, które – zgodnie z obowiązującym cennikiem – kosztują niemal 20% taniej.

DERMAPEN™ to nowoczesne urządzenie wykorzystywane w medycynie estetycznej do bezpiecznych mikronakłuć skóry, które gwarantuje wysoką jakość i precyzję każdego zabiegu. Dzięki zaawansowanej technologii DERMAPEN™ o wszystkie wymienione partie ciała możemy zatroszczyć się podczas jednej wizyty i jednego zabiegu, dopasowując go do indywidualnych potrzeb i predyspozycji pacjenta. Bez względu na to, czy celem zabiegu są: poprawa koloru skóry, redukcja lub przebudowa blizn potrądzikowych, czy inny efekt terapeutyczny.

Warto zapoznać się ze szczegółowym opisem, możliwymi efektami i przeciwskazaniami do zabiegu na podstronie DERMAPEN – 4 frakcyjne nakłuwanie skóry.

W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu i zapraszam do udziału w promocji.

* Promocja dotyczy 1 wizyty, podczas której wykonywane są zabiegi  DERMAPEN™ na 3 okolice: twarz, szyję i dekolt. Promocja  trwa do wyczerpania miejsc i nie łączy się z pozostałymi akcjami w gabinecie.

Poczytaj także

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.